Home Aktualitet Deputetja e P...

Deputetja e PL-së vizitë në Kongresin e SHBA, Xhixho: Mirënjohje SHBA për mbështetjen

49
0

Deputetja e Partisë së Lirisë Erisa Xhixho, pjesë e delegacionit të Parlamentit shqiptar që ka vizituar Kongresin amerikan në Washington DC, ka zhvilluar një takim me kolegë nga Kosova.

Xhixho u shpreh se është kënaqësi e veçantë të takonte në Kongresin e SHBA kolegët dhe vëllezërit nga Kosova.

“Kënaqësi e veçantë të takoja në Kongresin e SHBA kolegët dhe vëllezërit tanë nga Kosova. Mirënjohje SHBA për mbështetjen e palëkundur ndaj kombit shqiptar”,shkruan Xhixho në Facebook.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit