Home Aktualitet Detaje të fri...

Detaje të frikshme të vrasjes së 8-vjeçarit

411
0

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja makabër në Fier të një 8-vjeçari, ku Klodian Çalamani mësohet se ka qëlluar me lopatë të miturin dhe më pas e ka groposur.

Autori jetonte i vetëm, prindërit i kishte të ndarë, mamaja i jetonte në Maqedoninë e ndërsa babai dhe vëllai në burg në Greqi.

8-vjeçari ka qenë duke luajtur me biçikletë, e ndërsa autori është zbuluar nga kamerat e sigurisë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit