Home ShowBiz Dhurata e Gim...

Dhurata e Gims afër shifrës së 25 milionë shikimeve

8
0

Bashkëpunimi i reperit francez Gims me artisten kosovare Dhurata Dora “Only You” duket se do të bëhet hiti i kësaj vere.

“Only You” ka 3 javë që është publikuar dhe ka arritur të grumbulloj afro 25 milionë shikimeve.

Edhe në Youtube, ky projekt ka marr mbi 400 mijë pëlqime.

Dhurata Dora vitet e fundit ka sjellë hite të shumta verore.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit