Home Sporti Dinamo nuk nd...

Dinamo nuk ndalet në merkato, zyrtarizon një futbollist kolumbian

1
0

Dinamo plotëson organikën me një mbrojtës. Bëhet fjalë për Juan Camillo Mesa, i cili i bashkohet Bluve pas një eksperience në Bosnje te skuadra e Tuzlës. 25-vjeçari nga Kolumbia në të kaluarën është aktivizuar edhe në radhët e kroatëve të Sibeniku.

Lajmi për nënshkrimin me mbrojtësin e njoftoi vetë klubi i Dinamos nëpërmjet rrjeteve sociale teksa tashmë tekniku Luigi Di Biagio do të ketë një alternativë më shumë për repartin difensiv që në këto javë të para ka shfaqur probleme. Ndeshja e radhës për Dinamon është e ditës së nesrme ndaj Partizanit në “Elbasan Arena”.

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz që luajnë futboll dhe teksti

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit