Home Aktualitet Ditë me diell...

Ditë me diell, por e ftohtë. Temperaturat maksimale deri në 10 gradë

24
0

Ditën e premte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme dhe të ftohta. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpjetësi mesatare deri në 8m/sek, por hera-herë përgjatë zonave luginore dhe vijës bregdetare fiton shpjetësi deri në 15m/sek. Valëzimi në dete pritet të jetë i forcës 2-3 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore -3 deri 3°C

në zonat e ulëta 0 deri 10°C

në zonat bregdetare 3 deri 10°C

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit