Home ShowBiz “Djali i shqi...

“Djali i shqiponjave”, i dashuri i Dua Lipës u tregon të huajve për Skënderbeun

39
0

Prej dy ditësh Dua Lipa bashkë me familjen e saj ndodhet në Shqipëri. Gjithashtu së bashku me të është edhe partneri i saj, Anwar Hadid i cili mesa duket e ka pëlqyer Shqipërinë dhe nuk ka nguruar që ta publikojë në rrjetet sociale.

Së fundmii Anwar së bashku me Duan vizituan Kalanë e Krujës. Ai ka publikuar në Instagram një foto nga skulptura e Skëndërbeut dhe shkruan se ai është djali i shqiponjave dhe më i madhi i vendit në Shqipëri.

Gjithashtu ai ka postuar edhe në foto të flamurit të Skëndërbeut me shqiponjat dykrenore./D.M-kohajone

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit