Home Aktualitet Drejt fundit ...

Drejt fundit punimet në shkollën “Kostandin Kristoforidhi” në Elbasan. Rama publikon pamjet

28
0

“Drejt fundit punimet në shkollën “Kostandin Kristoforidhi” në Elbasan, një tjetër investim i Ministrisë së Arsimit dhe Sportit, që do të garantojë kushtet më të mira për 650 nxënësit dhe mësuesit e kësaj shkolle”, shkruan Kryeministri Edi Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit