Home ShowBiz Dua Lipa bën ...

Dua Lipa bën publik numrin personal të telefonit!

123
0

Dua Lipa ka surprizuar ndjekësit e saj dhe ka publikuar numrin e telefonit në Instastory. Numri i saj është +1 (917) 810-3415 dhe padyshim të gjithë fansat janë më të lumtur se kurrë.

Mesa duket Dua e ka bërë këtë që komunikojë me fansat dhe adhuruesit e saj. Pak ditë më parë u dha lajmi se ylli i popit i ka dhënë fund lidhjes me regjisorin e njohur, Romain Gravas.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit