Home ShowBiz Dua Lipa çel ...

Dua Lipa çel sfilatën e Versace, shkëlqen si modele (FOTO)

419
0

Dua Lipa shkëlqen edhe si modele. Ajo ka çelur sfilatën dhe të pranishmit thjesht janë mahnitur nga Dua.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit