Home ShowBiz Dua Lipa në &...

Dua Lipa në ”Eurovision 2024”? Zbulohet sesi do ndodh

259
0

Këngëtari Olly Alexander është në bisedime për të përfaqësuar Britaninë e Madhe në ”Eurovision 2024”.

Drejtuesit e BBC- së pa dyshim shpresojnë të ndryshojnë fatin e Mbretërisë së Bashkuar pasi Mae Muller nuk arriti të impresiononte audiencën në fillim të këtij viti në konkursin në Liverpool, ku ajo përfundoi e dyta nga e fundit.

Sipas The Sun, Olly ka realizuar një këngë tërheqëse të shkruar nga Dua Lipa dhe producenti i saj Danny L Harle, truri i hitit të saj të fundit, “Houdini”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit