Home Aktualitet Dua Lipa post...

Dua Lipa poston foto me Greg Ramën nga plazhet e jugut

101
0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa nuk po i ndahet Shqipërisë!

E veshur me ngjyrat e verës dhe me flokët e shkujdesur nga era e detit, Dua ka publikuar fotografi teksa po shijon ditët e saja në Shqipëri në bregdetin e jugut.

Edhe djali i kryeministrit, Greg Rama në rrjetin e tij social Intstagram ka publikuar një fotografi me këngëtaren duke shkruar ”Kemi mundësi edhe për më mirë”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit