Home Aktualitet Dua Lipa zbar...

Dua Lipa zbarkon me jaht në Drimadhes (VIDEO)

10
0

Dua Lipa, këngëtarja me famë botërore dhe me origjinë nga Shqipëria po vijon pushimet në jug të vendit. Këtë pasdite ajo është parë në një nga restorantet më në zë të Drimadhes. Veshur me një fustan me shumë ngjyra, Lipa zbret nga jahti dhe bëhet gati për tu afruar në zonën e mbushur me turistë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit