Home Aktualitet “E bëri vetë!...

“E bëri vetë!”/ Zbulohet dëshmia e Altin Çokut: Pamjet nuk i shpërndava unë

840
0

39-vjeçari Altin Çoku, ka deklaruar në polici se foton e cila dyshohet se çoi drejt vetëvrasjes 27-vjeçaren në Kamëz, nuk e ka shpërndarë vetë ai, por një shok.

Çoku ka thënë se pamjet e tij në momente intime me të renë e ka bërë vetë vajza dhe më pas ia ka dërguar atij.

Kujtojmë se 27-vjeçarja në Kamëz, u hodh nga kati i katërt i një ndërtese, duke gjetur vdekjen.

Gjithçka nisi pasi Altin Çoku i publikoi të resë një foto intime në rrjetet sociale.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit