Home ShowBiz E do Bardhin ...

E do Bardhin ti? Sara i kthehet k*q Gazit: Po ti e do gruan tënde? Ishallah del…

175
0

Miqësia e Sarës dhe Gazit në shtëpinë e ”Big Brother Albania VIP 3” është krisur. Në diskutim e sipër, Gazi pyeti Sarën nëse e do vërtetë Bardhin, ndërsa ajo nuk e priti aspak mirë.

Gazi: Një pyetje, e do Bardhin ti?

Sara: Ti e do gruan tënde?

Gazi: Prandaj e bërë lojën sikur u zutë?

Sara: Po e ofendon ti po thua që është aktor. Do ia them Bardhit këtë.

Gazi: Ik ere ik.

Sara: Ik o gazi. Nuk ke argumente me mua.

Gazi: Ishallah del në nominim me mua meqë bërë skemën këtu që fole për nominim.

Sara: Unë nuk rri aty në tavolinë o shoku Gaz.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit