Home Aktualitet E rrethuar me...

E rrethuar me shiritë dhe nga policia, kjo është shtëpia e Klodian Çalamanit ku u vra 8-vjeçari

215
0

Kjo është shtëpia e Klodian Çalamanit, 38-vjeçari monstër që vrau dhe groposi një fëmijë 8 vjeç.

Forca të shumta policie kanë rrethuar shtëpinë e autorit që i mori jetën 8-vjeçarit Mateo Vasiu.

8-vjeçari është parë nga banorët e lagjes duke bërë xhiro me biçikletën e 38-vjeçarit. Kjo ka hedhur dyshime tek policia, e cila menjëherë ka nisur hetimet.

Vetëm pak minuta më vonë është arritur të ndalohet 38-vjeçari Klodian Çalameni, i cili e pranoi vrasjen.

Ai jeton i vetëm në shtëpinë e tij pasi babanë dhe vëllanë e ka në burg në Greqi ndërsa e ëma jeton në Maqedoni.

Rrethanat e këtij akti makabër janë ende të paqarta, ndërsa pritet zbardhja e dëshmisë së autorit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit