Home Aktualitet Edhe kryebash...

Edhe kryebashkiaku i Suharekës në Tiranë! Nesër festa e madhe e 111-vjetorit të Pavarësisë

67
0

” Faleminderit Suharakë. Tirana i mirëpret të gjithë të festojmë së bashku 111-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë në #ParadaKuqeZi më 28 Nëntor, ku do jemi 1 zemër kuq e zi.”- shkruan Erion Veliaj sot.

E gjithë Tirana do presë Shqipërinë dhe krejt shqiptarët kudo janë, sepse kryeqyteti do të jetë kryeqendra e festës, e cila do nis nga Vlora, por në Tiranë do jetë zjarri i festës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit