Home POLITIKE Edhe Kukësi n...

Edhe Kukësi në “Paradën e Shqiptarëve” me 28 Nëntor

1
0

“Bashkë me Pandin, kënaqësi të prisja sot kryetarin e Bashkisë së Kukësit, Albert Halilaj për të forcuar më shumë bashkëpunimin mes dy qyteteve dhe angazhimin në zhvillimin e projekteve të përbashkëta në fushën e artit, kulturës, sportit.

Shihemi sërish për “Paradën e Shqiptarëve” më 28 Nëntor 🇦🇱, si bashkëpunimi ynë i parë, duke pritur këtu Ansamblin e Kukësit, me kostumet e tyre tradicionale.”- shkruan Erion Veliaj.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit