Home KRYESORE Edi Rama lajm...

Edi Rama lajmëron se sonte do të jetë te Blendi Fevziu, në “Opinion”

724
0

“Sonte përballë Blendi Fevziut, në një intervistë ku uroj të marrin përgjigje të gjitha pyetjet që u interesojnë shqiptarëve në këto kohë jo të lehta për krejt Europën dhe ju ftoj të na ndiqni nëse keni kohë e dëshirë”- shkruan Edi Rama në facebook.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit