Home KRYESORE Edi Rama: Me ...

Edi Rama: Me Lulin e “Mullirit” shqiptar që arrin te Piramidat e Egjiptit

774
0

“Me Lulin e “Mullirit” dhe për të mira në punën e tij fantastike, që e ka ngjitur lart e me lart, çuar larg e më larg, deri tek Piramidat e Egjiptit, ku do të hapë së shpejti “Mullirin” shqiptar.

Kënaqësi që u njohëm pasi një mik i ardhur nga jashtë u mahnit me shërbimin dhe ushqimin e “MUGO”-s, një vëlla i vogël i “Mullirit” në qendër të Tiranë”- shkruan Edi Rama këtë të shtunë pasdite.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit