Home Aktualitet Edi Rama &#82...

Edi Rama “ngjitet” në Valbonë mes borës së akullt

3799
0

Kryeministri Rama shkruan këtë të dielë, 11/02/2024, një status shoqeruar me videon e ngjitjen te bukuritë e Valbonës.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë energji të mirë që vjen nga Valbona, e preferuara e destinacioneve për sportet dimërore si freeriding, ju uroj një të diel të paqtë”-thotë kryeministri, duke qenë pasionantë i bukurive të larta natyrore.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit