Home KRYESORE Edi Rama post...

Edi Rama poston foton e tij të rrethuar me vogëlushat e Dibrës, si “FOTO E DITES”

161
0

Kryeministri Rama sot ishte në ceremoninë zyrtare të hapjes së Rrugës së Arbërit, një investim i jashtëzakonshëm që i jep jetë zonave të Dibrës dhe përtej kufirit, duke i lidhur me Tiranën.

Pas aktivitetit Rama ka postuar foton e mëposhtëme me emertimin “FOTO E DITES”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit