Home Aktualitet Edi Rama post...

Edi Rama poston foton me Presidentin turk Erdogan

20
0

Mbrëmë Presidenti turk Erdogan priti kryeministrin shqiptar, Edi Rama. Ndërkohë Rama ka postuar në facebook foton nga takimi mbrëmë dhe ka vënë thjesht shënim “miq”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit