Home Aktualitet Edi Rama: Shq...

Edi Rama: Shqiptarët të lirë të lëvizin lirisht në Europë me pashaportën diigjitale të vaksinimit

181
0

Kryeministri Rama shkruan në ‘Facebook’ se shqiptarët tashmë mund të lëvizin lirisht në Evropë me pashaportën diigjitale të vaksinimit.

Postimi i Edi Ramës:

Shqiptarët të lirë të lëvizin lirisht në Europë me pashaportën diigjitale të vaksinimit✈️🚢🚙🚌
BE aprovon Shqipërinë, Izraelin dhe Marokun, duke dhënë edhe një shembulll kuptimplotë të progesit tonë digjital, për të gjithë ata që dëshirojnë t’u gēzohen edhe arritjeve, përveçse të shohin vetëm të këqia deri edhe ku nuk ka😊
#ShqipëriaeArdhmjaJonë🇦🇱☀️
#RevolucioniDigjital👨🏻‍💻👩‍💻

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit