Home Aktualitet Edmond Spaho ...

Edmond Spaho përjashtohet nga Kuvendi, i hiqet edhe paga

157
0

Përjashtohet edhe Edmond Spaho nga Kuvendi, i heqin edhe ditën e punës.

Spaho është përjashtuar me pretendimin se ka bllokuar foltoren e Kuvendit për disa orë dhe i ka rënë bilbilit.

Pasi e lajmëroi disa herë drejtuesja e seancës, Ermonela Felaj pohoi se përveç përjashtimit nga seanca e sotme, Spaho është gjobitur, duke iu hequr paga e një dite pune.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit