Home ShowBiz Egla Ceno ësh...

Egla Ceno është e martuar me një italian? Vëllai: Nuk e di si figuron në gjendje civile…

577
0

Beso Ceno, vëllai i aktores Egla Ceno, një prej banorëve më të komentuara dhe kryefjalë e ”Big Brother Albania Vip 3”, ka folur për fjalët që kanë qarkulluar ditëve të fundit për jetën e saj private, ku thuhet se në gjendje civile është e martuar me një italian, vëllai i saj shprehet se kjo gjë nuk është e vërtetë.

”Nuk është e martuar, për të fituar letrat në Itali ka qenë në martesë fiktive nuk jam shumë i sigurt po nuk është e martuar, një mik i ngushtë është ofruar ta ndihmojë unë e di që motrën e kam të pamartuar nuk e di si figuron në gjendje civile po e di që nuk është e martuar”,-tha në ”Shqipëria Live”.

Erjona: Paloma ish-banorja ka thënë se është e martuar me një italian me emrin Françesko.

Beso: Po është e saktë më kujtohet është një mik i ngusht në fillimet e saj kur ka filluar letrat. Me sinqeritetin më të madh do ishte injorancë e madhe që vëllai nuk do dinte diçka, jemi njerëz të lirë të themi çfarë duam.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit