Home ShowBiz Egla Ceno she...

Egla Ceno sheh jetën e saj që nga fëmijë në grua! Shfaqja dedikuar aktores në Teatrin Skampa

317
0

Aktorja dhe finalistja e ”Big Brother Albania Vip 3”, Egla Ceno shijoi sonte një shfaqje të përgatitur për të në Teatrin Skampa në Elbasan. Aktorja la shtëpinë dhe udhëtoi drejt Elbasanit, ku u befasua nga çfarë gjeti aty. Kolegia e saj, aktorja Viola Trebicka interpretoi një shfaqje të tërë, ku protagoniste ishte Egla Ceno në gjitha hapat e jetës, nga fëmijëria, te sfidat, shkollimi, emigrimi e deri më tani.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit