Home ShowBiz Egla dhe Juli...

Egla dhe Juli në përballjen finale për çmimin e madh

75
0

Publiku ka vendosur që mes Eglës dhe Romeos, në podiumin për çmimin e madh të shkojë, Egla. Romeo kështu lë përfundimisht garën për çmimin e madh, pas një rrugëtimi të gjatë dhe tejet emocionues. Kështu, në podiumin final, në një përballje titanësh shkon Egla Ceno dhe Julian Deda.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit