Home Aktualitet Ekspertët e P...

Ekspertët e PS, PD dhe LSI që do të asistojnë në procedurat ligjore të Komisionit Hetimor për 25 prillin

46
0

Në mbledhjen e Komisionit Hetimor, janë miratuar emrat e anëtarëve nga tre forca politika që do të asistojnë në procedurat ligjore të Komisionit për zgjedhjet e 25 prillit.

Alibeaj i PD-së: Ne propozojmë si ekspert që do asistojnë Marinela Ziun dhe Marash Logun.

Gogu i PS-së: Ne propozojmë Eridjan Salianjin dhe Mariglen Legisin.

Vasili i LSI-së: Propozimi jonë është për Silva Cakën.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit