Home ShowBiz Eleminimi i d...

Eleminimi i dytë, ja kush iku dhe kush ngjitet në podium në garën për çmimin e madh

1246
0

Në garën kokë më kokë, mes Julit dhe Heidit, kjo e fundit u eleminua dhe është aktori Deda që shkon në dyshën finale për çmimim e madh prej 100 mijë eurove. Heidi la shtëpinë e buzëqeshur, pasi takoi banorët. Tanimë, ngelet një tjetër televotim për të preferuarin e radhës, ai midis Eglës dhe Romeos. Konkurrenti i përzgjedhur do të shkojë në fazën finale, për të marrë çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit