Home ShowBiz Elhaida publi...

Elhaida publikon ”ZanIN”, emocione të ndryshme brenda një albumi. Kuratore Ajola Xoxa

217
0

Sapo akrepat shkuan 20:00 në Youtube u publiku albumi më i ri nga artistja mjaft e dashur nga publiku, Elhaida Dani. ”ZanIN” titullohet albumi dhe në të janë 5 këngë. Dani ka bashkëpunuar me artistët Elgit Doda, Kledi Bahiti dhe Alban Kondi. Për videot dhe kuratore imazhi është kujdesur Ajola Xoxa.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit