Home ShowBiz Elia Zaharia ...

Elia Zaharia tregon si rrallëherë vajzën!

191
0

Në muajin tetor 2020 Princ Leka dhe princeshë Elia Zaharia u bënë prindër për herë të parë. Elia solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Geraldina.

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të ëmbël vogëlushes, e cila shihet se ka ndryshuar shumë që nga hera e fundit që e kemi parë.

Sa është rritur, Elia Zaharia tregon si rrallëherë

Kujtojmë se Elia ka rrëfyer se shtatzënia nuk ka qenë aspak e lehtë për shkak të kushteve të pandemisë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit