Home Aktualitet Eliminohet fi...

Eliminohet finalisti i parë, heq dorë nga ëndrra për çmimin e madh të ”Big Brother Albania Vip 3”

421
0

Prime nisi me një eleminim të banorëve dhe është Meriton Mjekiqi është banori që u eleminua i parë nga gara për çmimin prej 100 mijë eurove. Gara sa vjen dhe bëhet më e fortë.

Meritoni i dha fund rrugëtimit, pasi ishte më pak i votuari nga publiku, i cili pati një javë kohë për të votuar. Ndërkohë, në garë vijojnë të jenë 4 finalistët e tjerë: Egla, Heidi, Juli dhe Romeo.

Meritoni u bë pjesë e reality show-t qysh prej fillimit të garës dhe ka kaluar rreth 4 muaj brenda shtëpisë. Ai krijoi një lidhje me Ilnisa Agollin.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit