Home Aktualitet Emocion në Du...

Emocion në Dublin, kapiteni Gjimshiti përqafim vëllazëror me Granit Xhakën

1477
0

Në “Aviva Stadium” në Dublin, Atalanta dhe Bajern Leverkusen po përballen në finalen e madhe të Europa League, sfidë që nisi në orën 21:00.

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit, Berat Gjimshiti mban shiritin e kapitenit në këtë finale të Atalanta-s, teksa nga Leverkusen-it në rolin e titullarit është Granit Xhaka.

Në startin e sfidës pati një përqafim të ngrohtë mes dy shqiptarëve në këtë finale speciale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit