Home POLITIKE Erion Veliaj:...

Erion Veliaj: Një ditë me kampionen Luiza Gega

3
0

Erion Veliaj shkruan paraditen e sotme në Facebook: 

Një ditë me kampionen Luiza Gega!
Luiza do të ndajë me sportdashësit e rinj e të vegjël “Historinë e një Kampioneje”; rrugëtimin e saj në sportin e atletikës të mbushur me triumfe dhe sfida, dedikim dhe forcë.
Bëhuni pjesë edhe ju.
🗓 02/10/2023
🕥 16:00
📍Pista e Atletikës
Agjenda:
📌 Pyetje & përgjigje me Luizën
📌 Demostrime sportive
📌 Lojëra dhe sfida

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit