Home Aktualitet Erion Veliaj ...

Erion Veliaj pret Presidentin e Rajonit të Pavarur Friuli -Venezia -Giulia, Massimiliano Fedriga

32
0

“Kënaqësi të takoja mikun e mirë, Presidentin e Rajonit të Pavarur Friuli -Venezia -Giulia, Massimiliano Fedriga, i cili Tiranën e konsideron një qytet europian dhe strategjik në bashkëpunimin mes dy vendeve!”- shkruan Erion Veliaj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit