Home Aktualitet Erion Veliaj:...

Erion Veliaj: Rrugës për Milano, ku shqiptarët e Italisë do presin kryeministrin Rama

209
0

“Rrugës për Milano ku të gjithë shqiptarët e Italisë po përgatiten të presin KM Edi Rama siç i ka hije vendit që është në çdo kopertinë e lajm për turizmin e transformimin urban.

Rrugës takova një shoqe të vogël që do bëhet piktore e madhe, dhe disa shoqe të mëdha që në të voglën e tyre në argotizëm, mësimdhënie e balet i shtojnë çdo ditë reputacionin vendit!”- shkruan Erion Veliaj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit