Home POLITIKE Erion Veliaj ...

Erion Veliaj takon në New York, Alexander Soros

5
0
Erion Veliaj ndodhet në një vizitë zyrtare në SHBA. Pas shumë takimeve, sonte kryebashkiaku tiranas ka publikuar foto me Alexander Soros.
“Yin & Yang
Pavarësisht uniformës, ne jemi pjesë e të njëjtit ekip, që bashkëpunojmë për ta çuar përpara Evropën Juglindore!
Faleminderit për angazhimin tënd vëlla! I lumtur që të takova në Nju Jork dhe pres me padurim të hapim Piramidën në mes të tetorit!’- shkruan Veliaj.
Ndërkohë Alex Soros një ditë më përpara takoi edhe kryeministrin Rama dhe Kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Kovacevski.
Alex Soros është trashegimtari i perandorisë së Xhorxh Soros. Tashmë Alex është njeriu që drejton Perandorinë e të jatit si dhe njeri pasionant për demokracinë në botë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit