Home Aktualitet Erion Veliaj:...

Erion Veliaj: “The Telegraph” u sugjeron britanikëve Shqipërinë si destinacion i parapëlqyer….

37
0

Erion Veliaj shkruan për atë që po bën shtypi boteror për turizmin shqiptar.

“Shqipëria konfirmohet edhe njëherë destinacioni i parapëlqyer i mediave britanike këtë herë me “The Telegraph” që u sugjeron vizitorëve britanikë 🔟 atraksione interesante të vendit tonë 😍 mes bukurisë së egër të natyrës, kuzhinës së shkëlqyer dhe historisë.

Nga fundjavat dinamike në Tiranë tek aventurat e jashtëzakonshme, Shqipëria është e përgatitur për të gjitha”,- shkruan ndër të tjera kryebashkiaku Erion Veliaj.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit