Home POLITIKE Erion Veliaj ...

Erion Veliaj vazhdon vizitën në SHBA

0
0
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ndodhet në një vizitë në SHBA. Sonte ai shkruan: “”Shumë faleminderit Presidentit të #AIAusa, Mark Housholder, dhe miqve tanë të mrekullueshëm, Bill Babione dhe Dave McDowell, për një javë kaq të paharrueshme trajnimi dhe këshillimi për atletët elitarë të KS Tiranës!
PS. Premtoj ta kuptoj më mirë futbollin amerikan si pronar i ri i relikeve të Super Bowl!”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit