Home Aktualitet Erion Veliaj ...

Erion Veliaj vrapon me kryebashkiakun e Barit, Antonio Decaro, në Maratonën e Mesdheut (Foto dhe video)

568
0
“Sot vrapova në Maratonën e Mesdheut në Bari që këtë vit i dedikohej vëllazërisë me Shqipërinë- vit kur Tirana është Qyteti Europian i Sportit!
Mirënjohje kryetarit Antonio Decaro, progresist, modernizues dhe një mik i shkëlqyer i shqiptarëve! Do ta mikpresim në Tiranë pas pak javësh, por nuk do ta lodhim me një maratonë tjetër!”-shkruan Erion Veliaj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit