Home ShowBiz Ermal Meta nd...

Ermal Meta ndan lajmin e ëmbël: Baba për herë të parë

59
0

Këngëtari i suksesshëm shqiptar, Ermal Meta do të bëhet së shpejti baba për herë të parë. Lajmin e bukur këngëtari e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram duke publikuar një foto të një pulovre të bardhë.

”Kjo do të jetë pulovra jote e parë. Po të presim. Mos u nxito, por mos u vono shumë pasi ne nuk mund të bëjmë pa ty tani. Të presim pasuri e vogël, na sill verën. Mami dhe babi.”, ka shkruar Ermali.

Partnerja e Ermal Metës është italiania Chiara Sturda, me të cilën bëri publike lidhjen 4 vite më parë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Meta (@ermalmetamusic)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit