Home Aktualitet Erzen Breçani...

Erzen Breçani në pranga bashkë me djalin e tij. Zbardhen akuzat

28
0

Sonte një aksion i Policisë së Tiranës, me urdhër të SPAK-ut, përveç ish-zëvendësdrejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani, ka vënë në pranga dhe djalin e tij.

Gazetarja Klodiana Lala thotë se akuzat për 11 të dyshuarit e arrestuar janë këto: pastrim parash, grup i strukturar kriminal, trafik droge, sigurim kushtesh për të kryer vrasje, shpërdorim detyre dhe përkrahje e autorit të krimit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit