Home Aktualitet Euro bie sëri...

Euro bie sërish, me sa blihen e shiten monedhat e tjera

15
0

Euro ka pësuar sërish rënie ditën e sotme.

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar një dollar amerikan do blihet me 98.6 lekë dhe do të shitet me 100.5 lekë.

Euro sot do blihet me 107.6 lekë dhe do shitet me 109.1 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 111.8 lekë dhe do shitet me 113.3 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 124 lekë dhe do shitet me 125.7 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit