Home ShowBiz Eva Alikaj sh...

Eva Alikaj shpërthen në lot gjatë natës, çfarë i ndodhi aktores së njohur?

641
0

Banorja e re që u fut të martën, aktorja Eva Alikaj ka nisur të qajë me ngashërim mbrëmjen e djeshme.

Luizi e pyeti në mos ka parë ndonjë ëndërr dhe është trembur, por Eva tha se iu kujtua i ati.

Tan Brahimi ndërhyri duke thënë që i ka νdekur i ati para një muaji e gjysëm. Luizi i tha që është në dijeni të këtij fakti. Maestro iu afrua për ta ngushëlluar.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit