Home Aktualitet Evi Kokalari:...

Evi Kokalari: Do kthehem në SHBA dhe do shikoj si u mbyll dosja e Bashës

549
0

Pas deklaratës së PD kundër Evi Kokalarit ka reaguar zonja në fjalë. Ajo do të shkojë në SHBA dhe do të punojë me Kongresin për të kuptuar se përse u mbyll dosja e Bashës.

“Hej Lulzim Basha, jepi, sille!!! Ndërkohë do të kthehem në Shtetet e Bashkuara dhe do të punoj ngushtësisht me anëtarët e Kongresit për të kuptuar nëse akuzat ndaj Lulzim Bashës për pagesa të paligjshme ndaj një firme lobuese në Uashington janë rrëzuar, dhe nëse po, PSE? Partia Demokratike e Shqipërisë është e Sali Berishës, dhe unë jam bijë e saj”- thotë ajo në reagim.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit