Home Aktualitet Evi Kokalari:...

Evi Kokalari: Të vesh Gaz Bardhin dhe Ervin Saliajnin në krye të rithemelimit, është tallje masive

103
0

Nga Evi Kokalari: 

Të vesh Gaz Bardhin dhe Ervin Saliajnin në krye të rithemelimit, është tallje masive me të gjithë ata që i dolën Berishës në krahë që ditën e parë. Eshtë tallje masive me të gjithë ata që në 8 Janar u helmuan me gaz tek selia dhe është tallje masive për të gjithë ata që vazhdojnë dalin çdo natë poshtë dritares së Sali Berishës.
Eshtë kaq e thjeshte!

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit