Home Aktualitet Fatura e &#82...

Fatura e “kripur” nga zjarret, 310 ha u dogjën ndërsa 5527 u përshkuan nga flakët

21
0

Ende nuk ka një vlerësim përfundimtar të dëmëve të zjarreve në vend, përfaqësues nga Agjencia Kombëtare e Zonave të Mbrojtura thonë se dëmet e shkaktuara nga zjarret mbartin një faturë “të kripur” financiare dhe mjedisore. 310 ha u dogjën ndërsa 5527 u përshkuan nga flakët.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit