Home ShowBiz Faturat e “kr...

Faturat e “kripura” të bifktekëve, Ardit Gjebrea krah Nusretit: Me fat kur të pret i zoti i shtëpisë

887
0

Faturat e “kripura” të bifktekëve dhe darkave të shtruara në restorantet e turkut të famshëm, Nusret Gokçe, janë virale ende në rrjete sociale.

Të gjithë dëshirojnë ta takojnë dhe të bëjnë foto me të dhe këtë së fundmi e ka arritur moderatori shqiptar, Ardit Gjebrea.

Ka qenë vetë Gjebrea i cili në llogarinë e tij në “Instagram”, ka publikuar një foto ku shihet krah fëmijëve të tij, Jonit dhe Anës dhe sigurisht dhe krah Nusret Gokçe.

“Me fat kur të pret i zoti i shtëpisë”, shkruan Gjebrea.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit