Home Aktualitet Festa e Pavar...

Festa e Pavarësisë, thirrja e aktorit Llakaj për shqiptarët: Vendoseni një flamur në ballkon!

392
0

Në vigjilje të festës së Pavarësisë dhe të Çlirimit, aktori i njohur i humorit Agron Llakaj, ka një apel për gjithë shqiptarët. Në një mesazh në rrjetet sociale, ai shprehet se në gjithë botën festa e pavarësisë festohet me flamuj të vendosur në çdo shtëpi. Ndërsa në Tiranë, nga një vëzhgim që ai bën, rezulton se edhe në lagjet më të banuara, ka vetëm tek tuk ndonjë flamur.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit