Home Aktualitet Festa unike e...

Festa unike e tifozëve nga Shkupi për Festën e Flamurit, dhurojnë gjak

45
0

Grupi i tifozëve “Shvercerat” nga Shkupi kanë festuar 28 Nëntorin në mënyrë unike. Në stadium, por jo duke tifozuar. Kjo duke dhënë gjak. Të organizuar së bashku me Kryqin e Kuq, për disa orën sot me 28 nëntor, hapësira në të cilën tifozët mbështesin ekipin e tyre të zemrës, u shndërrua në një hapësirë bamirësie dhe kujtim për të gjithë të rënët për kombin shqiptar.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit